• Arya Nedir?

    

  Arya, yapay zeka destekli finansal asistan ve karar destek sistemidir. Online döviz alım satım geçmiş işlem verilerinizi inceler. İşlem stratejinizin hangi piyasa koşullarında kazandırdığını, hangi koşullarda zarar ettirdiğini öğrenir. Böylece işlem açmadan önce, piyasa koşullarının kendi işlem stratejinize uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.   

  Arya'nın temel felsefesi sadece büyük yatırım bankaları ve portföy yönetim şirketlerinin ulaşabildiği yapay zeka

  teknolojisinden küçük yatırımcının da yararlanabilmesini sağlamaktır.


  Arya Servisleri

  Arya’ya sor

    

  Kimi yatırımcılar işlem açmak için günlük barları veya 30 dakikalık, saatlik, 4 saatlik barları takip ederler. Bazı yatırımcılar teknik analizde grafiklere bakıp, kırılma noktalarını takip etmeyi tercih eder. Kimi yatırımcı indikatörlere göre işlem yaparken, kimisi finans bültenlerini takip edip, yorumlara göre  hareket ederler. Yatırımcıların çoğu tüm bu uğraşların sonunda inişli çıkışlı bir grafik elde ediyorlar. Sizin işlem stratejiniz ne olursa olsun karar destek sistemi olarak Arya size yardımcı olur. Hesap geçmişinizi Arya’ya gönderdiğinizde sizin için analiz eder, işlem karakterinizi ve stratejinizi öğrenir. Yaptığınız zararlı işlemlerden ders çıkarıp aynı hataları yapmadan doğru işlem koşullarında işlem açmanıza yardımcı olur. İşlem açmadan önce Arya’ya sorun. Sizin işlem karakterinizde, benzer piyasa koşullarında kar mı yoksa zarar mı ettiğinizi size söylesin. Arya, kişiselleştirilmiş akıllı asistanınızdır.

  Otomatik işlem robotlarınızı eğitelim

    

  Otomatik işlem robotu aldınız ve ilk başlarda kazandırmaya sonra ise kaybettirmeye mi başladı? Dönemsel olarak iyi sonuç çıkarıp diğer zamanlarda size zarar mı ettiriyor? Üzgünüz, otomatik işlem robotunuz akıllı değil ve değişen piyasa koşullarını algılayamıyor. Otomatik işlem robotunuzu, Arya ile eğitelim. Arya, robotun geçmiş işlem sonuçlarını inceler ve hangi piyasa koşullarında daha iyi çalıştığını çözer. Robotun kötü sonuçlar vereceği dönemlerde size işlem açtırmaz, zararınızı azaltarak karınızı arttırır.

  İşlem mi kopyalıyorsunuz?

    

  Traderların yaptığı işlemleri mi kopyalıyorsunuz? Bir süre kazandıran trader, daha sonra kazandıramıyor mu? İnişli çıkışlı bir kar grafiğiniz mi var? Arya yanınızda. Takip ettiğiniz kişilerin hesap geçmişlerini Arya’ya gönderin, sizin için analiz etsin ve öğrensin. Artık tüm işlemleri kopyalamak zorunda değilsiniz. Doğru piyasa koşulunda doğru işlemleri kopyalayın. Arya sizin için uygun olmayan işlemleri kopyalamaz.

  Ekran Görüntüleri

  Arya'ya Sor

  Dolar almayı mı düşünüyorsunuz? Daha önceki benzer piyasa koşullarında dolar kazandırdı mı kaybettirdi mi? Arya'ya sorun.

  Piyasa Ekranı

  Online döviz piyasaları anlık olarak takip edin

  Hesaplarınızı Ekleyin

  Birden fazla Meta Trader 4 hesabınızı ekleyebilirsiniz.

  Bize Ulaşın

  Uygulamadan İlk Siz Haberdar Olun